Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stará sladovna Plzeň

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostredi mooooc fajne - no proste stredoveka krcma:))) Uzeny jazyk sice slanejsi, ale s horcici, krenem a dobrym chlebem pohodaaaa. Tatarak bol super:)) ...jen skoda, ze se obsluha nepta autonaticky, jestli topinky na oleji nebo na sucho:)...v kazdem pripade, vyplati se navstivit:)
Restaurace Stará sladovna Plzeň
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Naprosto katastrofický zážitek. Doporučuji jen lidem s masochistickymi sklony. 1) objednal jsem si Vařené koleno za 175 Kč. Při placení mi bylo sděleno, tě jsem snědl Pečené koleno za 295 Kč. 2) z nabídky piv Master, 10 Gsmbrinus a Plzeň měli k dispozici pouze nejdražší Plzeň. Mimochodem, ta samá situace nastala v prosinci, když jsme tam byli na firemním večírku, kdy jim došlo pivo ( měli jen Plzeň) i Fernet. 3) v šesti lidech nám paní naúčtovala o 3 piva navíc. 4) pečená žebra, podle jídelníčku 500g, tak na talíři jsme dostali 4 (slovy čtyři) kosti s trochou masa. 5) pří placení nám paní sdělila, že stravenky od ledna nepřijímají ( ačkoliv na stránkách restaurace, na dveřích a třeba i zde na Restu mají uvedeno že stravenky přijímají a je to zde uvedeno v plusových bodech) a dožadovala se peněz. Celkově je to hospoda, která je dělaná na zájezdy Japonců a Němců, kteří, když jsou o nějaké to euro okradení, tak to neřeší. Nedoporučuji nikomu!!!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO