Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky

Restaurace Stará sladovna Plzeň

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Stará sladovna Plzeň

Stará Sladovna je tradiční restaurace v historickém centru Plzně, která vznikla v unikátních prostorách bývalé sladovny. Vaří klasickou českou kuchyni v moderním pojetí a k tomu zde čepují výtečné plzeňské pivo ze sudů.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Večer jsme si moc užili. K jidlu jsme meli staročeský kuthan, kde musím vyzdvihnout užasnou omáčku a rozpadající se skvělé vepřové, chybička se našla v hovězím, které bylo vysušené a tuhé. Druhé jídlo bylo pečené kolínko, chuť masa náš stůl velmi chválil, bohužel zde se také našla menší výtka v kůži, byla gumovější. Celkově však hodnotním velmi pozitivně v porovnáním s jinými plzeňskými restauracemi. Pokud kuchař (je mladšího věku) svá jídla vymazlí, a dodá jim tu poslední tečku, věřím, že vše bude zcela bez chyby. Rozhodně se sem vrátím a moc se na to těším

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba