Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 260x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Stará sladovna Plzeň

Krčma Stará Sladovna sídlí v historickém centru Plzně a nabízí hostům autentický zážitek z dob středověku. Pochutnáte si tu na české kuchyni, v menu je ukryta spoustu netradičních specialit. A pokud budete mít štěstí, narazíte tu na potulné muzikanty, kejklíře, šermíře nebo lapky.

Historický objekt původně opravdu sloužil jako pivovarská sladovna. Můžete tu obdivovat zachovalé původní trámové konstrukce a kamenné stěny.  Krčma má dvě patra. Dominantou přízemí je velké krbiště s otevřeným ohněm. Středověkou atmosféru umocňují hořící kahánky a louče, dál pak stylová muzika a personál obsluhující v dobových kostýmech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Sympatické prostředí ve středověkém stylu. Přítmí a praskající krb dotváří atmosféru vhodnou pro klidné posezení. Jídlo bylo velmi dobré a pořádná porce. A pivo? Měl jsem řezané a opravdu jsem si pochutnal.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná atmosféra a příjemné prostředí staré sklepní krčmy. Otevřený oheň ve velkém krbu. Velmi ochotná a vstřícná obsluha, dobré jídlo a skvělé pivo. Tuto restauraci rozhodně mohu doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO