Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie

Restaurace Stará sladovna Plzeň

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Stará sladovna Plzeň

Stará Sladovna je tradiční restaurace v historickém centru Plzně, která vznikla v unikátních prostorách bývalé sladovny. Vaří klasickou českou kuchyni v moderním pojetí a k tomu zde čepují výtečné plzeňské pivo ze sudů.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Večer jsme si moc užili. K jidlu jsme meli staročeský kuthan, kde musím vyzdvihnout užasnou omáčku a rozpadající se skvělé vepřové, chybička se našla v hovězím, které bylo vysušené a tuhé. Druhé jídlo bylo pečené kolínko, chuť masa náš stůl velmi chválil, bohužel zde se také našla menší výtka v kůži, byla gumovější. Celkově však hodnotním velmi pozitivně v porovnáním s jinými plzeňskými restauracemi. Pokud kuchař (je mladšího věku) svá jídla vymazlí, a dodá jim tu poslední tečku, věřím, že vše bude zcela bez chyby. Rozhodně se sem vrátím a moc se na to těším

Michala Pošarová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Velmi pěkné prostředí, dobrá jídla a pivko také jako křen. Obsluha solidní, zarazil jen fakt, že kamarád dostal knedlíčkovou polévku bez knedlíčků. I to se nakonec vysvětlilo a dostal nějakou kompenzaci.

Kalaš
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Kateřina Tamášová
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba