Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Srub Karolina

Úspěch restaurace srubu Karolina je postaven na vynikající domácí kuchyni a kvalitních surovinách, které jsou z části z produkce z vlastní ekofarmy. Kvalita je nabízena nejen na oběd a večeři ale i při snídani, která je v ceně ubytování. Ubytovaným hostům je snídaně podávána ve formě teplé a studené kuchyně, s bohatým výběrem potravin, ovoce a zeleniny. Hostům je nabízeno cenově výhodné polední menu, případně výběr z pestrého jídelního lístku a minutek, který uspokojí každého strávníka. Posezení na čerstvém horském povětří si hosté mohou užít na zastřešené venkovní terase, kde je v chladnějších dnech zajištěno vyhřívání. Ve srubu je také dětský koutek a pro soukromé akce je možné využít salonek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná roubenka, prostorná, pěkný nábytek, asi největší dětský koutek jaký jsme našli. Obsluha ochotná, polévky výborné, hotová jídla vynikající, velké porce. Ceny vyšší, ale zasloužené.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO