Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Srub Karolina

Úspěch restaurace srubu Karolina je postaven na vynikající domácí kuchyni a kvalitních surovinách, které jsou z části z produkce z vlastní ekofarmy. Kvalita je nabízena nejen na oběd a večeři ale i při snídani, která je v ceně ubytování. Ubytovaným hostům je snídaně podávána ve formě teplé a studené kuchyně, s bohatým výběrem potravin, ovoce a zeleniny. Hostům je nabízeno cenově výhodné polední menu, případně výběr z pestrého jídelního lístku a minutek, který uspokojí každého strávníka. Posezení na čerstvém horském povětří si hosté mohou užít na zastřešené venkovní terase, kde je v chladnějších dnech zajištěno vyhřívání. Ve srubu je také dětský koutek a pro soukromé akce je možné využít salonek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velké porce, jídlo výborné. Ceny v sezóně trochu vyšší, ale pořád solidní. Hotová jídla i večer, například borůvkové knedlíky. Obsluha milá a rychlá, ale kolem 20. hodiny byla restaurace skoro prázdná.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V poledne je problém sehnat volný stůl. A je zde BOWLING
Restaurace Srub Karolina Restaurace Srub Karolina Restaurace Srub Karolina
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V poledne jsou problémy si najít nějaké místo na sezení
Restaurace Srub Karolina Restaurace Srub Karolina Restaurace Srub Karolina Restaurace Srub Karolina
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO