Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 67x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sri Lankan Curry House

Přehled hodnocení
81% celkově
85% personál
68% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 27x
3 15x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo skvělé, obsluha příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Překvapeni! Za 119,- během oběda od 11 do 15h naprosto perfektni! All you can eat - stále doplňované, široký výběr, dva druhy masa, několik salátu, rýže, brambory, nudle na různé úpravy. Obsluha mila a rychlá. Veliká spokojenost a tesim se na pristi návštěvu. Starší prostředí a interiér nezkazi zážitek z jídla :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Sri Lankan Curry House
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v příjemném Srí Lanka stylu. Možnost zakoupení místních pochoutek. Jídlo vynikající. Pokud si dáváte "spicy" tak se opravdu ujistěte, že chcete spicy, protože kořením a chilli se tady nešetří :-) Personál milý a ochotný. Jedninou nevýhodu mají ti, kteří neumějí anglicky, protože servírka česky nemluví..
Restaurace Sri Lankan Curry House
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme na dovolené na Srí Lance, tak jsme si chtěli připomenout místní kuchyni. Zážitek vážně autentický, včetně prostředí a milých Srílančanů. Určitě se budeme vracet.
Celkově    
personál 5
prostředí 2
jídlo 2
Spíš bistro, než restaurace. Strohá výzdoba, plastové stoly, židle "každý pes jiná ves". Velmi milá anglicky mluvící obsluha, personál zdá se skutečně že Srí Lanky, i v kuchyni. Používají se ale převážně evropské druhy zeleniny: mrkev, zelí, cibule, pórek, žampiony (viz foto polévky). Koření je naštěstí autentické. Možnost zvolit míru ostrosti. Měli jsme degustační vegan menu, toho bylo málo. Zajímavější je "menu set" za 180,-
Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme voucher ze slevomatu a musím říct že za tu cenu mi to teda nepřišlo nic moc. Jídlo bylo dobré - téměř jako na Srí Lance, ale k 2x Kottu Rotti bylo 1 kari - bez ničeho - nevím, jestli jsme si ho měli nalít na to Kottu.. uvítala bych k tomu alespoň rýži.. Jinak obsluha milá, prostředí nic moc.. ale pokud to mělo být autentické tak je to v podstatě jako na Srí Lance. Jen ten zápach.. to jediné mi tam opravdu vadilo. Už bych se asi nevrátila.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Tady mne to moc nenadchlo, ale je to tím, že jsem čekala jídla více podobná těm z Bali. Asi už sem znovu nepůjdu, ale nemohu říct, že bych nebyla nespokojená a myslím že tato kuchyně určitě osloví mnoho jiných lidí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO