Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 83x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sri Lankan Curry House

Přehled hodnocení
79% celkově
84% personál
67% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 36x
3 19x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vzdy se sem rada vracim! Byla jsem zde poprve na normalni menu a clovek nevi, co si vybrat drive :-) Neuveritelne ceny za skvele lidlo a velice mila a pratelska obsluha jsou tim nejvetsim plus!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice milá a vstřícná obsluha, vynikající jídlo, pestrý výběr z jemných i pikantních pokrmů. Prostředí by sice sneslo vylepšení, nicméně cítili jsme se tam příjemně a večeři jsme si užili. Rozhodně se tam v budoucnu rádi vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Chtěli jsme vyzkoušet něco dalšího, co jsme našli na webu. Jídlo bylo dobré a nabídka relativně široká, i když druhově spíš jen taková základní. Prostředí je prosté, taková jídelna, ale je tam čisto a svému účelu to slouží dostatečně. Personál byl "v pohodě", ale těžko hodnotit, protože jsme se prakticky potkali jen při vstupu a pak při placení. Šli bychom tam klidně znovu, nabídka "all you can eat" mi vyhovuje ne proto, že bych se potřeboval levně nacpat, ale že mi mohu očima vybrat, co si dám.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Prostredi v restauraci je dost obycejne, ale vlastne lepsi nez nektere "umelecke" kreace v jinych podnicich. Spise vadi to, ze je v prostorech restaurace ponekud chladno. Jidlo je ovsem vynikajici a vyberou si i vegetariani a vegani.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Chutné jídlo a milá obsluha, prostředí v restauraci mi přijde možná až zbytečně obyčejné, jistě by šlo udělat podnik útulnější, zajímavější. Přidávám se k předchozím komentářům - v restauraci je opravdu chladno, rozhodně bych do ní teď v zimě nešla posedět na celý večer. Restaurace samotná ani jídlo nijak neohromí, ale na jídle jsme si pochutnali a ceny mi přijdou přiměřené.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha je moc příjemná, mluví tedy pouze anglicky, jak je psáno v jiných recenzích, ale nevidím to jako problém. Prostředí je takové ne moc útulné, bylo by fajn ho trochu zútulnit, aby tam člověk mohl jít i na takovou tu "lepší" večeři a ne jen se rychle najíst a jít. Jídlo bylo dobré, ale spíš průměr. Se srílanskou kuchyní nemám tedy moc zkušenosti, ale co jsem třeba měla srílanské jídlo v Římě, tak tam mi chutnalo více, mělo tak nějak větší šmrnc. Přítel byl na Srí Lance a má stejný názor. Ale chutnalo nám tu, jen to nebyl vyloženě žádnej zázrak. Ale jídla bylo hodně :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto vynikající jídlo a ještě k tomu porce, která se ani nedala sníst. Milá obsluha i když bylo jistější objednávat anglicky a ne česky :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO