Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 66x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sri Lankan Curry House

Přehled hodnocení
80% celkově
84% personál
68% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 27x
3 15x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Sri Lankan Curry House
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v příjemném Srí Lanka stylu. Možnost zakoupení místních pochoutek. Jídlo vynikající. Pokud si dáváte "spicy" tak se opravdu ujistěte, že chcete spicy, protože kořením a chilli se tady nešetří :-) Personál milý a ochotný. Jedninou nevýhodu mají ti, kteří neumějí anglicky, protože servírka česky nemluví..
Restaurace Sri Lankan Curry House
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme na dovolené na Srí Lance, tak jsme si chtěli připomenout místní kuchyni. Zážitek vážně autentický, včetně prostředí a milých Srílančanů. Určitě se budeme vracet.
Celkově    
personál 5
prostředí 2
jídlo 2
Spíš bistro, než restaurace. Strohá výzdoba, plastové stoly, židle "každý pes jiná ves". Velmi milá anglicky mluvící obsluha, personál zdá se skutečně že Srí Lanky, i v kuchyni. Používají se ale převážně evropské druhy zeleniny: mrkev, zelí, cibule, pórek, žampiony (viz foto polévky). Koření je naštěstí autentické. Možnost zvolit míru ostrosti. Měli jsme degustační vegan menu, toho bylo málo. Zajímavější je "menu set" za 180,-
Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House Restaurace Sri Lankan Curry House
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme voucher ze slevomatu a musím říct že za tu cenu mi to teda nepřišlo nic moc. Jídlo bylo dobré - téměř jako na Srí Lance, ale k 2x Kottu Rotti bylo 1 kari - bez ničeho - nevím, jestli jsme si ho měli nalít na to Kottu.. uvítala bych k tomu alespoň rýži.. Jinak obsluha milá, prostředí nic moc.. ale pokud to mělo být autentické tak je to v podstatě jako na Srí Lance. Jen ten zápach.. to jediné mi tam opravdu vadilo. Už bych se asi nevrátila.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Tady mne to moc nenadchlo, ale je to tím, že jsem čekala jídla více podobná těm z Bali. Asi už sem znovu nepůjdu, ale nemohu říct, že bych nebyla nespokojená a myslím že tato kuchyně určitě osloví mnoho jiných lidí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem velice příjemě překvapená. Jídlo je opravdu skvělé, naprosto srovnatelné s tím, co jsem jedla na Srí Lance :) Obsluha příjemná a prostředí též :)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tento podnik jsme navštívili na doporučení. Před vstupem do suterénních prostor neočekáváte, jak velké místnosti se tam objeví, bez oken se ale někdo může cítit stísněně. Jídla jsme ochutnali různá, kari bylo pálivé ďábelsky, takže konzumace se změní v boj o přežití. Výborné bylo vepřové z pánve wok, ale absolutně nejvíc nám chutnal jako předkrm podávaný ďábelský grilovaný ananas a pak ovocný salát s jogurtem a kithulem (což je šťáva z květu palmy, která se zahušťuje a pak používá do jídel jako sirup) a také kokosová zmrzlina - absolutně báječná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO