Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Hodnocení Srdcovka Skleník

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    4

Skleník jsme si vybrali na naši firemní akci a už 2x se nám stalo, že po nějaké době, kdy si personál pravděpodobně myslel, že jsme "v náladě", nám začala nalévat místo objednaných 2 dcl vína 1 dcl vína. Požádali jsme servírku, aby víno odměřila před námi a bohužel to tak bylo. Kolegyně si objednala nápoj "horké jablko", kdy ji bylo řečeno, že nemají varnou konvici. O tom, že točili pod míru i pivo ani nemluvím. Ten večer jsme za celý stůl (cca 12 lidí) nedali žádné dýško a jsme si jistí, že si pro firemní akci příště zvolíme jiný podnik.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba