Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Hodnocení Srdcovka Skleník

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Skleník jsme si vybrali na naši firemní akci a už 2x se nám stalo, že po nějaké době, kdy si personál pravděpodobně myslel, že jsme "v náladě", nám začala nalévat místo objednaných 2 dcl vína 1 dcl vína. Požádali jsme servírku, aby víno odměřila před námi a bohužel to tak bylo. Kolegyně si objednala nápoj "horké jablko", kdy ji bylo řečeno, že nemají varnou konvici. O tom, že točili pod míru i pivo ani nemluvím. Ten večer jsme za celý stůl (cca 12 lidí) nedali žádné dýško a jsme si jistí, že si pro firemní akci příště zvolíme jiný podnik.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Nechci vypadat jako škarohlíd, ale "novému Skleníku" jsem dal šanci dvakrát osobní návštěvou a několikrát dovozem jídla. Zatím převládá zklamání. Dnešní návštěva, kterou hodnotím: Téměř prázdná restaurace, 45 minut čekání na jídlo z polední nabídky, pak informace, že vybrané jídlo už není, protože spadlo na zem. Výběr alternativy, která byla hned. Na účtě přesto částka za dražší "spadlé" jídlo. Reklamace, nakonec stejně ne zcela vykompenzovaný rozdíl, který jsme už raději neřešili. Myslím, že rekonstrukce se povedla téměř na jedničku, prostory restaurace působí moderně, čistě a stylově. Co se za mě zatím nepovedlo, je nestálá kvalita jídla (zkoušeno opakovaně), pro mě nezajímavé menu, kvůli kterému bych si vybral jít třeba na večeři právě tam, a dnes bohužel i ne příliš profesionální přístup obsluhy (hodnotím i čekání). Celkově za mě zatím promarněná šance dát Letňanům konečně reprezentativní restauraci.

Jan H.
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba