Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek

Hodnocení Srdcovka Skleník

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Nechci vypadat jako škarohlíd, ale "novému Skleníku" jsem dal šanci dvakrát osobní návštěvou a několikrát dovozem jídla. Zatím převládá zklamání. Dnešní návštěva, kterou hodnotím: Téměř prázdná restaurace, 45 minut čekání na jídlo z polední nabídky, pak informace, že vybrané jídlo už není, protože spadlo na zem. Výběr alternativy, která byla hned. Na účtě přesto částka za dražší "spadlé" jídlo. Reklamace, nakonec stejně ne zcela vykompenzovaný rozdíl, který jsme už raději neřešili. Myslím, že rekonstrukce se povedla téměř na jedničku, prostory restaurace působí moderně, čistě a stylově. Co se za mě zatím nepovedlo, je nestálá kvalita jídla (zkoušeno opakovaně), pro mě nezajímavé menu, kvůli kterému bych si vybral jít třeba na večeři právě tam, a dnes bohužel i ne příliš profesionální přístup obsluhy (hodnotím i čekání). Celkově za mě zatím promarněná šance dát Letňanům konečně reprezentativní restauraci.

Jan H.
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno