Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace SRC Lihovar

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
silena cekaci doba. polevka 45min, hlavni jidlo 1h30min. Obsluze neustale neco pada na zem. rozhodne nedoporucujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy super, jídlo, personál, prostředí i cena. Nenajdete na tom žádnou mouchu. Moc jsme si pochutnali. I našemu hostu se zde líbilo. Opět sem zase časem zavítáme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nebylo co vytknout, jen pokud je zde větší společnost, bylo by lepší kdyby byla v nějakém samostatném salónku, jinak je v restauraci moc hlučno. Ale jídlo i obsluha byly opět jako vždy OK.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mají zde nejlepší pizzu v okolí, příjemné čisté prostředí, rychlou obsluhu. Jen ostatní jídelníček mimo pizzy není moc široký. Dobrý poměr cena/výkon. Povedená rekonstrukce starého lihovaru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva pizzerie byla opět bez kazu, pizza jako obvykle dobrá. Doporučuji jejich povedený dezert palačinku s ovocem a se zmrzlinou. Cena opět odpovídala, nebyla přemrštěná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO