Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace SRC Lihovar

Restaurace Lihovar kombinuje českou, italskou a mezinárodní kuchyni a vnitřní i venkovní posezení (zahrádka, dětský koutek a venkovní dětské hřiště). Svým stylovým prostředím a netradiční atmosférou vytváří vhodné zázemí pro rodinné oslavy, svatby nebo firemní večírky. Prostory restaurace jsou nekuřácké, bez bariér a jsou klimatizovány. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy super, jídlo, personál, prostředí i cena. Nenajdete na tom žádnou mouchu. Moc jsme si pochutnali. I našemu hostu se zde líbilo. Opět sem zase časem zavítáme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nebylo co vytknout, jen pokud je zde větší společnost, bylo by lepší kdyby byla v nějakém samostatném salónku, jinak je v restauraci moc hlučno. Ale jídlo i obsluha byly opět jako vždy OK.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mají zde nejlepší pizzu v okolí, příjemné čisté prostředí, rychlou obsluhu. Jen ostatní jídelníček mimo pizzy není moc široký. Dobrý poměr cena/výkon. Povedená rekonstrukce starého lihovaru.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO