Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sportovní klub Černošice

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
The food in this restaurant is the best in Černošice. Unfortunately the choice od beer is nothing special. Se reccomand this place to eat at lunch. In the evening is a lot od smoke inside.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navstevujeme pravidelně. Jídlo je zde opravdu výtečné a vyber velmi široký. Těšíme se na jaře, az se znovu otevře zahrádka s dětským koutkem a na čepu snad bude opět nefiltr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší podnik v Černošicich, kam se může s dětmi. Restaurace ma super venkovni dětský koutek. Rádi se sem vracíme, protože děti si vyhrají a my se v klidu najime a napijeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vždy kvalitní jídlo, velmi široká nabídka denního menu a nízké ceny. Pivo je perfektně vychlazené. Obsluha je mila a rychlá. Radi se sem vracíme. Venkovní dětsky koutek je také velké plus.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO