Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Sporthotel Patriot

Čtyřhvězdičkový Hotel Patriot s vlastní restaurací a se zázemím pro firemní konference, svatby a jiné společenské akce. Hotelová restaurace je zaměřená na minutkovou kuchyň. Pokrmy si návštěvníci hotelu mohou vychutnat na čerstvém vzduchu na terase. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a lobby bar. Salony je možné uzavřít posuvnými stěnami, které zaručí soukromí např. při školeních či seminářích.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

prostredi vypada klidne a hezky. Je pravda, ze moc lidi tam nebylo. Je to spojene s hotelem., ktery ma peknou restauraci. Dole pise k posezeni na drink nebo si zahrat bowling. Barmanka mila a ochotna.

Milinikos
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba