4 fotky

Restaurace SportBAR ZIPO ROHOŽNÍK

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Restaurace SportBAR ZIPO ROHOŽNÍK

Služby naší restaurace můžete využívat již od května 2007 a i nadále Vám chceme nabízet kvalitní služby v oblasti gastronomie.

Nabízíme Vám příjemné posezení v moderně zařízeném interiéru na sídlišti Rohožník v Praze 9 s kapacitou 120 míst a letní terasou pro 45 lidí. Celá restaurace je vybavena velkoplošnými LCD televizory pro pohodlné sledování sportovních přenosů. Rádi pro Vás také uspořádáme rodinné oslavy, narozeninové párty nebo jiné akce.

Věříme, že Vás naše restaurace zaujme nejen příjemným prostředím, ale i profesionálním přístupen našeho personálu. Klademe důraz na kvalitu, jak v nabídce nealkoholických i alkoholických nápojů, tak především při přípravě jídel.

Nabízíme Vám každý všední den výběr z širokého poledního menu, minutkových specialit a stálého jídelního lístku. Již tradicí se stává domácí zabíjačka, pořádaná na terase restaurace dvakrát do roka a další speciální akce.

Naši barmani Vám rádi připraví míchané nápoje, kávu od firmy Lavazza, natočí kvalitní pivo a pivní speciály od firmy Staropramen, nebo nabídnou něco z pravidelných víkendových akcí na nápoje za zvýhodněnou cenu.

Doufáme, že Vás naše nabídka i služby zaujmou a budete se k nám rádi vracet.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace