Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sportbar Arena

Téměř v centru Brna na Hybešove ulici natrefíte na typickou sportovní restauraci, široký výběr pivních specialit a tankové pivo od STAROBRNA, vydatné pokrmy pro správné jedlíky a hlavně skvělá dostupnost všech sportovních přenosů z celého světa.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyuzivam dovazku obedu a jsem s kvalitou jidla i celkove spokojen :) Rozhodne muzu doporucit, jidlo je vzdy dovezeno jeste prijemne teple a porce jsou naprosto dostacujici, cena velice prizniva.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klasický sport-bar, spousta tv, na kterých probíhá několik různých sportovních přenosů. Obsluha je příjemná, pivo ale jen průměrné, možná podprůměrné / je tady sice tankové Starobrno, ale fanouškem tohoto moku už se zřejmě nestanu. Jídlo určitě neurazí. V každém případě se dá říci, co se přenosů a atmosféry kolem fotbalových přenosů týče, pořád je to nejživější sport-bar v Brně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Udri Monaco, da Guardiola dokaze svoj jad. Udri Monače ne bila ti zadnja, udri monače, ako more jače, da se Citiju zatresu malo gaće, nek Guardiola plače i nek više nezna šta će.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO