Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Sport bar Rio Zábřeh

Sportbar Rio Zábřeh je vyhledávaným místem v Ostravě - Zábřehu. Čepují zde výborné pivo Ostravar 12° tankovou technologií. Pivo čepované z tankových nádrží umístěných ve speciálně chlazené místnosti zaručují vysokou kvalitu a chuť piva. Dále nabízí také sudová piva jiných známých značek a to Ostravar 10°, Ostravar Nefiltrovaný 12° a Radegast 12° a dále novinku Braník 11°. Pro zábavu jsou zde elektronické šipky, kulečník, jukebox a hlavně sportovní televizní přenosy, které potěší každého sportovního fanouška. Wi-fi připojení zdarma samozřejmostí. K dispozici je i herna s VLT automaty. V letních měsících je k dispozici zahrádka (terasa 150 míst) s posezením venku. Pokud budete mít chuť na něco dobrého nabízí Vám zde také skvělé zapékané bagety MaxiHam a domácí brambůrky. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO