Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Radegastovna Rex

Zde jsou hosté ve svém živlu! Drsnost, odolnost, sebevědomí – to vše je vyjádřeno použitým materiálem a jeho zpracováním. Pod dohledem samotného Radegasta je cítit krása a malebnost moravské přírody. Radegastův roh hojnosti nadělil moravskému kraji řadu skvělých surovin, ze kterých jsou připravovány podle tradičních receptů skutečné pochoutky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Radegastovna se nachází u hlavní cesty na Jižních Svazích a i přesto vytváří příjemné prostředí. Hezká a velká venkovní zahrádka a příjemný vnitřek. Super pivo z tanku, rozhodně večer zarezervovat!:-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace i dnes nezklamala. Výběr z menu neurazí, nenadchne, ale chuťově velmi vyvážené. Na JS určitě jeden z nejlepších podniků, kam zajít na odpolední menu. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na polední menu výběr ze 4 jídel - dnes jsem zkusil ďábelský kotlíkový guláš. Chuť bez připomínek, příjemně pikantní, pečivo čerstvé. Ve spojení s tankovou 12kou,ideální kombinace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO