Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Radegastovna Rex

Zde jsou hosté ve svém živlu! Drsnost, odolnost, sebevědomí – to vše je vyjádřeno použitým materiálem a jeho zpracováním. Pod dohledem samotného Radegasta je cítit krása a malebnost moravské přírody. Radegastův roh hojnosti nadělil moravskému kraji řadu skvělých surovin, ze kterých jsou připravovány podle tradičních receptů skutečné pochoutky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moderní a hezká restaurace ve Zlíně. Pivo bylo vynikající, obsluha příjemná. Cenově je restaurace přijatelná. Určitě doporučuji vyzkoušet žebírka, stála za to. Salát též vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Radegastovna jsme navštívili díky nekuřácké sekci a skvělé dostupnosti. Točená plzeň i Radegast dvanáctka nás nezklamaly a na jídle jsme si taky pochutnali, navíc za rozumné ceny.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO