Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 62 %     hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospoda Na špici

Přehled hodnocení
62% celkově
82% personál
60% prostředí
60% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do této hospody chodíme často jelikož tam může i náš čtyřnohý kamarád. Obsluha je tam velice příjemná jediné co je mínus, že se tam kouří a občas je tam hodně zakouřeno.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Rádi se do této hospody vracíme. Dnes ani nebylo moc zakouřeno z důvodu méně lidí v hospodě takže jsme si to o to víc užili. Posezení u pivka a šipek je na toto hospůdka ideální.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do teto hospody hlavně chodíme na šipky s kamarády. Jediné co nám dost vadí, že v hospodě je hodně zakouřeno. Jelikož tam mohou psi tak se rádi vracíme i se svým čtyřnohým kamarádem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do hospody se rádi vracíme jelikož tam můžou psi. Je to jedna z mála hospod kde psi můžou. Takže to je takové velké plus. Trochu nám vadí, že je v hospodě věčně zakouřené.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Super posezení s přáteli na šipkách. Jídlo jsme neměli takže nemůžu posuzovat. Obsluha byla příjemná akurát pro nás nekuřáky by bylo lepší nekuřácká hospoda. Jinak dobrý.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Do hospody chodíme docela často. Většinou hrajeme šipky takže jídlo nemůžu zhodnotit. Jelikož je málo hospod kde můžou psi tak se do této hospody rádi vracíme i se svým čtyřnohým miláčkem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO