Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Sport Art Centrum

Profesionální kuchaři v Sport Art Centru připravují jídlo s vášní pro své povolání. Díky jejich mlsným jazykům na vás čeká opravdový gastronomický zážitek.

V restauraci připravují regionální delikatesy i moderní recepty zahraniční kuchyně s fantazií a láskou pro dobré jídlo. Spolupracují s vybranými regionálními pěstiteli a chovateli, kteří jim dodávají prvotřídní čerstvé suroviny. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Prostredi bylo velmi prijemne. Stejne tak i personal, coz se ovsem u 4 hvezdickoveho hotelu da ocekavat. Menu i ceny jidel byly prijmne, vzhledem ke kvalite zarizeni. Chutove vsak jidlo bylo velkym zklamanim ... hezky naservirovane, ale absolutne nedochucene. Kavu ale meli dobrou.

Tomáš Jindřich
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba