Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 43x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Spirit Bar

Přehled hodnocení
77% celkově
74% personál
71% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 22x
3 6x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Spirit Bar jsme navštívili v době oběda. Polední nabídka obsahuje vždy 3 jídla + polévku. Na výběr byla už jen dvě jídla, ale obě byla vynikající. Za rozumnou cenu a velká porce. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další oběd v našem oblíbeném "Spiritu". A opět bez chyby. Maso nezklamalo a po domluvě byla možnost bezlepkové varianty. Pivo jak má být, prostě můžeme jedině doporučit!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ve Spirit Baru jsme se stavili na oběd. Ceny za jídla v rámci denního menu jsou příznivé. Kvalita je nadprůměrná. Pivo vynikající. Docela dlouho jsme čekali na obsluhu i na jídlo samotné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha o zadne rezervaci nevedela
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná restaurace vprostřed Žižkova. Kuchyně je opravdu moc dobrá. Výborná točená piva. Ve večerních hodinách už je tu hodně nakouřeno. Přijímají poukazy restu, ale při placení se číšník dosti cukal... :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc dobře a pečlivě opečovávané pívo je velkým tahákem tohoto podniku! Měli jsme prima tataráček, což v ryze žižkovském prostředí všechno dohromady bezvadně sedlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Tatarák a burger super :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bohuzel jsem si objednal chilli con carne a fazole byli z konzervy. Ta stava kolem byl ten protlak z konzervy. Takhle nejak sem si varil na koleji. Divna obsluha nas posadila jeste k divnejsimu stolu. Nemusim to opakovat.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
"Restauraci" jsem navštívili díky voucheru ze Slevomatu. Tatarák přinesli po 35 minutách čekání, bohužel jsme zvolili možnost nechat tatarák namíchat kuchařem a tatarák byl prakticky bez chuti. Servírka roznášela s cigaretou v ruce. Na zemi nepořádek. Vybavení toho už hodně zažilo. Zdi jsou vymalované tmavě červenou barvu, takže je v místnosti velmi tmavo (způsobeno i nedostatkem světel) a barva připomíná zaschlou krev. Jako hospoda ano, pivo bylo velmi dobré, ale restaurace určitě ne. Po velmi dlouhé době využívání voucherů ze Slevomatu po Praze nespokojenost.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO