Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 116x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Spices Restaurant and Bar

Přehled hodnocení
97% celkově
96% personál
94% prostředí
97% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 102x
4 11x
3 0x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé jídlo, autentická chuť a velmi pozorný personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí bylo moc krásné, personál nanejvýš milý, ochotný a příjemný. Jídlo bylo také výtečné, jen kdyby nebylo tak pálivé (u thajské kuchyně se to dá samozřejmě předpokládat), takže jinak si nelze na nic stěžovat. Úžasný zážitek, vyzkoušeli jsme zajímavé variace chutí a nová jídla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nic pro chudé studentíky a úzkoprsé šetřílky, ale sáhnout si hlouběji do peněženky za ta kouzla pana kuchaře určitě stojí. Ochotný personál a vkusný interiér se navíc postará, aby šlo nejen o chuťový zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Thajský festival ve Spices nás nadchl! Ze tří předkrmů nám nejvíce chutnala jarní rolka a polévka s krevetami byla také skvělá! Hlavní chody byly výborné všechny a nejvíce ryba v česneku a hovězí v zeleném kari. Mango s dezertem v podobě rýžového "knedlíku" a kokosová zmrzlina? Fantazie, na kterou budeme dlouho vzpomínat!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I přestože se rozhodně nejedná o porce, které by Vám roztahovali žaludek, tak toto rozhodně stojí za to! Mandarin Oriental naplňuje svouji pověst špičky v oboru (zážitkové) gastronomie.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva Spices Restaurant and Bara v rámci Thajského festivalu byla naprosto excelentní. Každému mohu jen doporučit. Velmi milý personál, skvělé jídlo a překvapivě akceptovatelné ceny. Určitě rádi návštěvu zopakujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila v rámci Thajského festivalu a ochutnala tak desetichodové degustační menu. Vše nám moc chutnalo, nejvíce ryby a dezerty. Chuťově skvělé byly také místní koktejly :-) Restauraci, jejímu prostředí nebo zázemí, a ani obsluze není co vytkout. Člověk se zde cítí velmi příjemně a je neustále obskakován :-) Ač nejsem milovník thajské kuchyně, dávám plný počet bodů za luxusní gastronomický zážitek.
Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar Spices Restaurant and Bar
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá obsluha. Vyborne jídlo. Příjemné prostředí. Rada se vrátím :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO