Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 142x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Spices Restaurant and Bar

Spices láká do světa autentických chutí a jedinečných vůní Asie. Koncept restaurace a baru Spices odhaluje tajemství kulinářského umění jihovýchodní, severovýchodní a jihozápadní Asie doplněného ojedinělými koktejly namíchanými tak, aby perfektně doplňovaly jednotlivé pokrmy. S každou novou asijskou specialitou jsou tak hosté doslova přeneseni do specifických asijských regionů. Kuchyně inspirovaná pouličními prodavači, regionální kuchyní i skutečnými poklady, budou svádět všechny vaše smysly.

Speciality restaurace si mohou návštěvníci objednat také v barové části. Originální koktejly, vína i čaje mohou hosté vychutnávat podle nálady – u stolu v restauraci, na baru či v privátním boxu.

Během celého dne servírujeme pokrmy v lákavého lounge, kde se při jídle skvěle relaxuje. Klasickou snídani, lehký oběd nebo snack si tak mohou hosté dopřát bez ohledu na otevírací hodiny restaurace. Speciální menu navržené šéfkuchařem Zdeňkem Křížkem zahrnuje především lehké chody jako čerstvé saláty, speciální asijské snacky a bento boxy nebo poctivý hovězí burger. Spices Lounge je propojen se zastřešenou a ohřívanou venkovní terasou, která nabízí prodlouženou sezónu venkovního stolování, od dubna až do konce října.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Spices Restaurant jsme navštívili v tropickou neděli 30.7. Vybrali jsme si hovězí Massamankari kari a Tikka Masala s kuřetem pečeným v tandúru, obojí skvělé. Zastřešená terasa je bonus navíc. Personál přátelský, ale profesionální.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy top
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO