Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sphera restaurant - Curling arena

Restaurace Sphera nabízí svým zákazníkům posezení v příjemné, voňavé restauraci zařízené dle pravidel Feng-Shui. Jídelní lístek obsahuje pokrmy mezinárodní kuchyně, ve všední den jsou k dispozici i další pokrmy v rámci poledního menu. Prosklená stěna zde nabízí skvělý výhled na curlingové dráhy. Restaurace disponuje kapacitou 60 míst, při rautovém uspořádání se zde může usadit 120-150 hostů. Součástí prostor je i tribuna s dalšími 60 místy k sezení. Za příznivého počasí je rovněž otevírána letní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Curling arena Praha nabízí restauraci s výhledem na ledovou plochu, a tak je o zábavu postaráno. Dnes jsme však byli svědky pouze kropení ledu. Snad to bude příště alespoň trénink. Jídlo neurazí, ale gurmánský zážitek to není.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO