Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

25.května končí krizová opatření, která zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Výjimkou jsou podniky s venkovními trasami a zahrádkami, které se mohou otevřít hostům již 11. května. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Spark Restaurant

Nechte se pozvatdo nekuřácké restaurace v obci Jíloviště. Restaurace Spark je zaměřena na mezinárodní kuchyni. Důraz kladou na steaky, ryby, pastu a saláty. Připravují také pizzu pouze z italských surovin v peci na dřevo. K dispozici je tu také velký sál s kapacitou až osmdesát míst, kde lze pořádat firemní akce, školení, rauty nebo i svatby. Pro nejmenší tu mají dětský koutek. V létě vás obslouží na slunečné terase.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba