Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a kavárna Sovovy mlýny

Přehled hodnocení
77% celkově
77% personál
82% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 6x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde s rodinou na voucher na kremroli a horký nápoj a byli jsme spokojeni. Zákusek, svařák a káva výborné, prostředí moc hezké, přímo u Vltavy, obsluha velmi milá, nevtíravá. Bude-li možnost, rádi si návštěvu v budoucnu zase někdy zopakujeme a doporučujeme. Bez voucheru bychom však nepřišli, ceny opravdu hodně hodně vysoké.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Burger, kremrole, svařák - mňam !!! Moc nám , jako vždy, v SOVOVÝCH MLÝNECH jídlo chutnalo. Příjemné prostředí, teplo, ochotný milý personál. Zase si návštěvu rádi zopakujeme. Přeji hezký den.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem zde kamarády na voucher. Dali jsme si hamburgery a musím říct, že byly opravdu vynikající. Určitě přijdu znovu i bez voucheru. Prostředí i obsluha jsou příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde na obědě na burger, který byl dobrý. Pivo bylo (určitě nezáměrně) načepováno do sklenic, na které svítí silné lampy, takže bylo teplé. Jinak je zde ale příjemné posezení a věřím, že se sem ještě někdy vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné, obsluha milá, jídlo bylo chutné, suroviny čerstvé, ceny nápojů vysoké. Dali jsme voucher i známým k Vánocům a byli velmi spokojeni, jídlo jim chutnalo a také doporučují.
Restaurace a kavárna Sovovy mlýny Restaurace a kavárna Sovovy mlýny
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Samotná rezervace proběhla bez problémů. Pokud jde o jídlo, to už bylo mnohem horší. Hovězí maso v hamburgerech nebylo dobré. Už podle chuti bylo staré, nekvalitní, tuhé. Hrálo různými barvami a kuchař nezvládl ani propečení, jak jsme chtěli. Těžké zklamání, na jídlo do tohoto podniku už není důvod se vracet. Škoda, prostředí je pěkné. Co ale musíme pochválit, jsou domácí limonády, ty byly OK. Ale dokud majitelé nezapřemýšlí nad celkovou cenovou politikou (takové místo nepotřebuje slevové vouchery) a nezmění dodavatele potravin, podnik spíše bude upadat, až nakonec bude muset změnit majitele... Každopádně přeji, aby se vše obrátilo k lepšímu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodíme sem rádi
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace a kavárna Sovovy mlýny je velmi příjemné a utulne misto. Meli jsme lehčí občerstvení, ktere nezklamalo. Samotná rezervace proběhla v pohode, obsluha velmi milá a profesionální. Moc radi se sem vrátíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jediná kladná hodnota této restaurace je její lokalita - umístění v samotném srdci Prahy je nádherné. Zbytek už je spíše obyčejný průměr a s přihlédnutím k astronomickým cenám, které si podnik účtuje, spíše podprůměr. Obsluha laxní a ne zrovna příliš ochotná, jídlo sice dobré, ale ceny přemrštěné.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO