Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a kavárna Sovovy mlýny

Přehled hodnocení
72% celkově
72% personál
80% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Samotná rezervace proběhla bez problémů. Pokud jde o jídlo, to už bylo mnohem horší. Hovězí maso v hamburgerech nebylo dobré. Už podle chuti bylo staré, nekvalitní, tuhé. Hrálo různými barvami a kuchař nezvládl ani propečení, jak jsme chtěli. Těžké zklamání, na jídlo do tohoto podniku už není důvod se vracet. Škoda, prostředí je pěkné. Co ale musíme pochválit, jsou domácí limonády, ty byly OK. Ale dokud majitelé nezapřemýšlí nad celkovou cenovou politikou (takové místo nepotřebuje slevové vouchery) a nezmění dodavatele potravin, podnik spíše bude upadat, až nakonec bude muset změnit majitele... Každopádně přeji, aby se vše obrátilo k lepšímu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodíme sem rádi
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace a kavárna Sovovy mlýny je velmi příjemné a utulne misto. Meli jsme lehčí občerstvení, ktere nezklamalo. Samotná rezervace proběhla v pohode, obsluha velmi milá a profesionální. Moc radi se sem vrátíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jediná kladná hodnota této restaurace je její lokalita - umístění v samotném srdci Prahy je nádherné. Zbytek už je spíše obyčejný průměr a s přihlédnutím k astronomickým cenám, které si podnik účtuje, spíše podprůměr. Obsluha laxní a ne zrovna příliš ochotná, jídlo sice dobré, ale ceny přemrštěné.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Musím říct, že jsem měla od této restaurace celkem velká očekávání, ale ani z poloviny nebyla naplněna. Největší pozitivum podniku je samozřejmě jeho lokalita - ze zahrádky je krásný výhled. Na to, jaký potenciál díky poloze mají, se vůbec nesnaží. Obsluha byla laxní, bez zájmu a pomalá. Měla jsem zde jen kávu a kremroli - oboje dobré, nemám výhrad. Ceny za jídla jsou tady astronomické - špagety aglio olio za 235,- Kč jsem snad ještě neviděla.... Prostředí restaurace je celkem hezké, katastrofální jsou ale toalety, které vypadají jako v nějakém klubu.
Restaurace a kavárna Sovovy mlýny Restaurace a kavárna Sovovy mlýny
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Moc pekne nekuracke ptostredi, ale vyssi ceny. Doporucuji na svatecni prilezitosti:).
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zavítali jsme se poprvé, jídlo bylo výborné ikdyž jsme na něj na to že bylo z nabídky poledního menu, docela dlouho čekali (v restauraci bylo prázdno). Na setkání s menší skupinou doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Sovovy mlyny nas nikdy nezklamala. Chodime sem na burger, s hranolkami. Prostredi nekuracke,obsluha celkem svizna,jen mi vadi vyssi ceny nealka. Jinak doporucuji
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Podnik přímo u vody. Trochu problém s usazenim a objednávkou, která přišla až později. Pivo je zde každopádně dobře, i když dražší. Jídlo vetsinou splňuje standardy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO