Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a kavárna Sovovy mlýny

Restaurace nabízí příjemné posezení, neodolatelný výhled na Karlův most a okolí z terasy restaurace. Vnitřní prostory rozděleny na několik částí, což umožňuje dostatečné soukromí při soukromých i firemních akcích. V nabídce česká a mezinárodní kuchyně, zajímavostí je sýrový nebo kapří tatarák. Restaurace je nekuřácká, na zahradě však kouření povoleno. Návštěvu restaurace možno spojit s prohlídkou Muzea Kampa. V době jeho otevření (tj. mezi 10 - 18 h) je restaurace bezbariérová.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Samotná rezervace proběhla bez problémů. Pokud jde o jídlo, to už bylo mnohem horší. Hovězí maso v hamburgerech nebylo dobré. Už podle chuti bylo staré, nekvalitní, tuhé. Hrálo různými barvami a kuchař nezvládl ani propečení, jak jsme chtěli. Těžké zklamání, na jídlo do tohoto podniku už není důvod se vracet. Škoda, prostředí je pěkné. Co ale musíme pochválit, jsou domácí limonády, ty byly OK. Ale dokud majitelé nezapřemýšlí nad celkovou cenovou politikou (takové místo nepotřebuje slevové vouchery) a nezmění dodavatele potravin, podnik spíše bude upadat, až nakonec bude muset změnit majitele... Každopádně přeji, aby se vše obrátilo k lepšímu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodíme sem rádi
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace a kavárna Sovovy mlýny je velmi příjemné a utulne misto. Meli jsme lehčí občerstvení, ktere nezklamalo. Samotná rezervace proběhla v pohode, obsluha velmi milá a profesionální. Moc radi se sem vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO