Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a kavárna Sovovy mlýny

Restaurace nabízí příjemné posezení, neodolatelný výhled na Karlův most a okolí z terasy restaurace. Vnitřní prostory rozděleny na několik částí, což umožňuje dostatečné soukromí při soukromých i firemních akcích. V nabídce česká a mezinárodní kuchyně, zajímavostí je sýrový nebo kapří tatarák. Restaurace je nekuřácká, na zahradě však kouření povoleno. Návštěvu restaurace možno spojit s prohlídkou Muzea Kampa. V době jeho otevření (tj. mezi 10 - 18 h) je restaurace bezbariérová.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
K obědu jsme si dali maxi burger s hranolkami a velice jsme si pochutnali. Obsluha byla velmi milá a vstřícná. Vzhledem k umístění restaurace nemají ani hrotné ceny. Rozhdoně bych doporučila
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Sovovy mlýny má hezké prostory, tentokrát jsme seděly v jiné místnosti, než při předchozí návštěvě, takže jsem poznaly i jiné místo, což nám vyhovovalo. Rády vyzkoušíme na jae též zahrádku. Obsluha velmi příjemná, kremrole i svařák opravdu dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde jen na svařáku a kremroli, ale obojí nám chutnalo, příjemné posezení na Kampě v prostorách Sovových mlýnů, milá obsluha, rádi se ještě někdy vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO