Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a kavárna Sovovy mlýny

Restaurace nabízí příjemné posezení, neodolatelný výhled na Karlův most a okolí z terasy restaurace. Vnitřní prostory rozděleny na několik částí, což umožňuje dostatečné soukromí při soukromých i firemních akcích. V nabídce česká a mezinárodní kuchyně, zajímavostí je sýrový nebo kapří tatarák. Restaurace je nekuřácká, na zahradě však kouření povoleno. Návštěvu restaurace možno spojit s prohlídkou Muzea Kampa. V době jeho otevření (tj. mezi 10 - 18 h) je restaurace bezbariérová.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Burger, kremrole, svařák - mňam !!! Moc nám , jako vždy, v SOVOVÝCH MLÝNECH jídlo chutnalo. Příjemné prostředí, teplo, ochotný milý personál. Zase si návštěvu rádi zopakujeme. Přeji hezký den.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem zde kamarády na voucher. Dali jsme si hamburgery a musím říct, že byly opravdu vynikající. Určitě přijdu znovu i bez voucheru. Prostředí i obsluha jsou příjemné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO