Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sound café & bar Vyhlídka

Stylová kavárna se nachází přímo pod střechou v Domě pánů z Lipé, odkud se můžete kochat nádherným výhledem na město. Každý večer přichází DJ, který pouze dotváří poklidnou atmosféru svými mixy z vinylu. Pořádnou party podnik pořádá jednou měsíčně. K Vyhlídce také patří pořádání kulturních akcí, módních přehlídek a clubových koncertů kapel. Vybírat můžete z lehké moderní kuchyně v podobě několika druhů výtečných domácích panini, salátů, obložených bagetek a příročních steaků. Samozřejmostí jsou základní druhy dezertů a zákusků.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci doporučuji. Milá obsluha, příjemné prostředí, v létě posezení na terase s výhledem na Brno. Výborné koktejly a super hudba. Jen škoda, že se tam nedá najíst.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Super prostředí v centru Brna, hlavně v létě super posezení na střeše a ten výhled! Obsluha byla příjemná, super drinky, jen víno nic moc. Atmosféra i hudba skvělá.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Fajn bar v úplném centru Brna s příznivými cenami. Obsluha byla milá a rychlá, ale měla dost na pilno, určitě by to chtělo více barmanek, bar se vršil sklenicemi a barmanky nevěděly kam dřív skočit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO