Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

14 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace SOU100

Sou100 Žižkov je moderní česká pivní restaurace. Vychází z tradičních českých receptů, ale úprava pokrmů odpovídá současnému modernímu stylu. Využívají pouze lokální produkty. Kromě jídla pochází z České republiky také všechny nápoje.
 S láskou se věnují péči o svá piva. Mají jich na čepu osm druhů. Pivo také párují s pokrmy, takže ke každému jídlu můžete získat doporučení, s jakým pivem ho nejlépe vychutnat. Milovníkům vína můžou pro změnu nabídnout vybraná vína z českých a moravských vinařství. Se surovinami se snaží zacházet šetrně a neplýtvat. Snaží se také být šetrní k přírodě, takže například tisknou menu na recyklovatelný papír.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Dali jsme si výborný tvarůžkový tatarák, skvělé pivo Master a pivní limonádu, také moc dobrou. Vyzkoušeli jsme si, zda nejsme potomci Járy Cimrmana, nejsme :-). Byli jsme moc spokojení s vlídnou a ochotnou obsluhou. Určitě se sem ještě někdy vrátíme.

Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba