Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sonora

Sonora je severním státem Mexika, který je výjimečný svou přírodní krásou, rozmanitostí přírody a bohatou historií. Sonora je součástí velké sonorské pouště, překrásné pouštní fauny a flóry v kontrastu s horami Sierra Madre a pobřežím Cortesova moře. Je domovem indiánů, místem s nezapomenutelnou atmosférou, podmanivou hudbou a typickou vůní mexické kuchyně. Chcete-li si alespoň na chvilku užít atmosféru a chutě Mexika, neváhejte a přijďte tuto restauraci navštívit. Nabízí Vám výbornou mexickou kuchyni, doplněnou o naše speciality a velký výběr TEQUIL. Nabídka služeb: polední menu, jídlo s sebou, ochutnávky tequil a rumů, večírky, firemní akce, oslavy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo úžasné, mexická kuchyně je jedna z mých nejoblíbenějších a uznávám, že zde skutečně ví, jak na to...:) Prostředí příjemné, španělská muzika, vše stylizované ve správné míře k Mexiku... Personál velice ochotný a milý, poradí s výběrem v jejich široké nabídce... Určitě doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi klidné prostředí pro příjemné posezení, v dobře sestavené nabídce jídelního lístku se člověk neztrácí, lze si slušně vybrat, i když chcete jen něco malého. Velmi milá obsluha, přímo paní majitelka.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí nás potěšilo a předem dobře naladilo na objednané menu. Plato se ukázalo jako dobrá volba, neboť tak ochutnáte víc druhů jídla najednou. Pivko k tomu sedlo skvěle.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO