Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sono Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jidlo super, domaci testoviny, pivo se zde jiz zlepsilo, ale mohli by jedte zapracovat. Personal trochu zmateny, nestiha, pritom je jich tam plny plac
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Služby, prostředí ani jídlo neodpovídají cenové úrovni kterou se podnik prezentuje. Postřehy: otlučené a podřené skleničky z myčky, kývající se stůl, solnička + pepřenka v kvalitě IV. cenové skupiny, relativně dlouhý čas od objednávky k realizaci i při téměř prázdné restauraci. Jídlo bylo dobré ale zdaleko se nepřibližuje vyjímečnému zážitku, který bych po zkušenosti ze Spilberk food festu, na kterém se pravidelně restaurace prezentuje, očekával. Obsluha ochotná ale možná mírně nezkušená, zmatená. Jsou restaurace do kterých se rád vracím, tato to bohužel nebude.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pro architekta nemilé zjištění v prostoru restaurace, kde zrušili krásnou galerii, celkový dojem výrazně upadl. Jídelní lístek v době koncertů je velmi omezený, obsluha výtečná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se o nejbližší a nejlepší restauraci u naší školy. Jídlo nás zde nikdy nezklamalo a proto se rádi chodíme o poledních pauzách. Občas zkusíme i jinou restauraci okolí, ale nakonec se vždy vrátíme sem. Restauraci mohu všem vřele doporučit. Co se týká poledních menu, tak je to nadstandart. Káva i dezert je třešnička na dortu. ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Hezké, moderní prostředí, obědové menu není z nejlepších, za stejné peníze se v okolí da najíst mnohem lépe. Obsluha příjemná, nicméně pomalejší, i když byla restaurace poloprazdna.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodíme sem často na odpolední menu. Je tu většinou dost plno a proto je téměř nutnost si udělat rezervaci předem. Jídlo, pití, prostředí i personál jsou výborné. Ještě jsem tu nejedl nic špatného a proto se sem budu jak s kolegy, tak přáteli vždycky rád vracet. ;-) Všem vřele doporučuji. :-)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO