Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sono Restaurant

Sono Restaurant je zaměřen na moderní českou a světovou kuchyni a naleznete jej v novém Sono Centru v Brně na Veveří 113. Restaurace se nachází v přízemí budovy a je laděná do hudební atmosféry. Dále nabízí bezbariérové nekuřácké prostředí vhodné pro posezení s celou rodinou, s možností parkování v přízemních garážích, pro cyklisty pak je před restaurací umístěn stojan na kola. Maximální počet míst, včetně zahrádky a salónku, je téměř 200. Případné propojení restaurace s hudebním klubem umožňuje uspořádání i těch největších společenských akcí všeho druhu s příjemným servisem a jedinečnou kuchyní.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Služby, prostředí ani jídlo neodpovídají cenové úrovni kterou se podnik prezentuje. Postřehy: otlučené a podřené skleničky z myčky, kývající se stůl, solnička + pepřenka v kvalitě IV. cenové skupiny, relativně dlouhý čas od objednávky k realizaci i při téměř prázdné restauraci. Jídlo bylo dobré ale zdaleko se nepřibližuje vyjímečnému zážitku, který bych po zkušenosti ze Spilberk food festu, na kterém se pravidelně restaurace prezentuje, očekával. Obsluha ochotná ale možná mírně nezkušená, zmatená. Jsou restaurace do kterých se rád vracím, tato to bohužel nebude.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pro architekta nemilé zjištění v prostoru restaurace, kde zrušili krásnou galerii, celkový dojem výrazně upadl. Jídelní lístek v době koncertů je velmi omezený, obsluha výtečná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO