Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sono Restaurant

Sono Restaurant je zaměřen na moderní českou a světovou kuchyni a naleznete jej v novém Sono Centru v Brně na Veveří 113. Restaurace se nachází v přízemí budovy a je laděná do hudební atmosféry. Dále nabízí bezbariérové nekuřácké prostředí vhodné pro posezení s celou rodinou, s možností parkování v přízemních garážích, pro cyklisty pak je před restaurací umístěn stojan na kola. Maximální počet míst, včetně zahrádky a salónku, je téměř 200. Případné propojení restaurace s hudebním klubem umožňuje uspořádání i těch největších společenských akcí všeho druhu s příjemným servisem a jedinečnou kuchyní.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Hezké, moderní prostředí, obědové menu není z nejlepších, za stejné peníze se v okolí da najíst mnohem lépe. Obsluha příjemná, nicméně pomalejší, i když byla restaurace poloprazdna.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO