Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sokolík

V nekuřácké restauraci Sokolík si můžete pochutnat na dobře vychlazeném pivu, velké škále nealko nápojů, drobných pochutin a domácích teplých jídlech z kuchyně. Nabízí zde možnost uspořádání gastronomických akcí, oslav a večírků, koncertů, divadelních představení, přednášek, výtvarných kurzů atd. Je zde také možnost pronájmu divadelního sálu, některého ze dvou salonků či celého areálu pro kulturní společenské i soukromé akce. V létě se v areálu Sokolík odehrává množství open-air festivalů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Čekání na autobus (RJ+40 min.) jsme si zpříjemnili v Sokolíku. ( Na aut.n. je bistro pouze do 15.00 hod). A rozhodně jsme nepochybili. Obsluha mimochodem příjemná byla překvapena z rezervace (asi poprvé). Pití bylo dobře vychlazené a jídlo - vlastně jen bramboráky ("na chuť") vynikající. Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO