2 fotky
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Sokol

Restaurace Sokol nabízí prvotřídní domácí kuchyni, nepřeberné množství minutek, vynikající pečená masa na grilu, lahodné saláty i bezmasá jídla. Od 10.00 do 14.30 zde zákazníci mohou využít i nabídky denního menu. Za příznivého počasí si mohou zákazníci své chvíle volna zpříjemnit i na zahrádce. Pivo je zde čepováno přímo z tanků. Pro soukromé oslavy je k dispozici i nekuřácký salónek.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Podnik je trošku zapadlý, takže pokud do něj vyloženě nesměřujete, tak na něj asi nenarazíte. Jak se ale ukázalo, zřejmě o něm ví hodně lidí, protože přes oběd bylo beznadějně plno. Vaří tady totiž opravdu výborně. Porce velké, jídlo chuťově moc dobré a ceny více něž přiměřené. Obsluha byla příjemná, snažila se. Bohužel pro mě chybí podniku nějaká atmosféra nebo nějaká jiskra. Není zde moc pohodlné sezení a webové stránky? To je katastrofa... Ale jak říkám, pokud se chcete levně a dobře najíst, určitě sem zajděte.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace