Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Sojovická hospoda

Rádi bychom Vás pozvali do naší hospůdky, kterou jsme zrekonstruovali a snad se nám to i maličko podařilo. Nábízíme službu rozvozu jídel v naší lokalitě a okolí. Kontaktujte nás a dohodněte si rozvoz jídla přímo k Vám (602 956 243, 724 988 753). Poskytujeme výběr ze 2 - 3 druhů hlavních jídel a 1 polévky. Také jsme obdrželi cenu od fa Staropramen a to značku BRILIANT (což znamená, že jsme se umístili v první dvacítce všech pohostinství ve Středočeském kraji a to včetně Prahy). Restaurace nabízí svým hostům denní výběr z 5-ti - 7-mi hotových jídel, dále pak minutky a chuťovky. Vaříme po celý den (od 11:00). Každý den si u nás můžete dát obědové menu za 95,-Kč (polévka, hlavní jídlo, nápoj 0,3 (pivo, točená limonáda). Čepujeme pivo ze Staropramenu (Staropramen, Granát, Bráník) v létě pak i Staropramen nefiltrovaný nebo Hoegaarden atd…..určitě byste si vybrali. Najdete u nás i akční nabídky nového piva. Personál i samotný majitel jsou k zákazníkům vstřícní a snaží se, když je to jen malinko možné, vyhovět. Můžete si i domluvit soukromou akci nebo dohodnout rezervaci. Můžeme Vám, tedy doporučit navštívit „Sojovickou hospodu“, Sojovice č.p. 177, která se nachází na okraji obce vedle obecního kulturního domu a sami posoudit, zda se Vám u nás bude líbit .

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO