2 fotky
Na mapě

Informace Sojovická hospoda

Rádi bychom Vás pozvali do naší hospůdky, kterou jsme zrekonstruovali a snad se nám to i maličko podařilo.

Nábízíme službu rozvozu jídel v naší lokalitě a okolí. Kontaktujte nás a dohodněte si rozvoz jídla přímo k Vám (602 956 243, 724 988 753). Poskytujeme výběr ze 2 - 3 druhů hlavních jídel a 1 polévky.

Také jsme obdrželi cenu od fa Staropramen a to značku BRILIANT (což znamená, že jsme se umístili v první dvacítce všech pohostinství ve Středočeském kraji a to včetně Prahy).

Restaurace nabízí svým hostům denní výběr z 5-ti - 7-mi hotových jídel, dále pak minutky a chuťovky. Vaříme po celý den (od 11:00). Každý den si u nás můžete dát obědové menu za 95,-Kč (polévka, hlavní jídlo, nápoj 0,3 (pivo, točená limonáda).

Čepujeme pivo ze Staropramenu (Staropramen, Granát, Bráník) v létě pak i Staropramen nefiltrovaný nebo Hoegaarden atd…..určitě byste si vybrali. Najdete u nás i akční nabídky nového piva.

Personál i samotný majitel jsou k zákazníkům vstřícní a snaží se, když je to jen malinko možné, vyhovět.

Můžete si i domluvit soukromou akci nebo dohodnout rezervaci.

Můžeme Vám, tedy doporučit navštívit „Sojovickou hospodu“, Sojovice č.p. 177, která se nachází na okraji obce vedle obecního kulturního domu a sami posoudit, zda se Vám u nás bude líbit .
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace