Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 40x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

SOHO restaurant & garden

Esenciální kuchyně plná unikátních chutí a vůní, úchvatný interiér, špičkový servis a příjemná terasa s kouzelným výhledem na Vltavu – to je Soho+.

Pohrát si se všemi smysly – přesně to je úkol esenciální kuchyně. Nápadité menu má na triku Rostislav Růžanský.  Zkušenosti sbíral v Dublinu i v Praze, kde se učil od michelinského šéfkuchaře Andrea Accordiho.

Nádherný interiér je ve znamení luxusu a elegance. Působivou atmosféru umocňují průhledné závěsy, velké vázy a další designové doplňky. Příjemná letní terasa nabízí příjemné posezení a dokonce i poležení v originálním bed lounge. Vybrané delikatesy vám přinesou přímo do postele, relaxovat můžete i s vodní dýmkou.

Podnik se pyšní největší sbírkou šampaňského v Česku, nabízí přes 200 druhů. Oblíbené jsou pravidelné rodinné  brunche s francouzským, italským, českým a fusion menu. Děti si tu užijí spoustu her a zábavy, těšit se můžou i na klauna.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
My boyfriend and I went here for a special Sunday Brunch. It really was a lovely experience. The food (which consisted of 4 courses!) was all really tasty and did not leave us feeling 'too full'. All the food was delicious but the stand-outs for us were the salmon tartare served as part of the cover, the saffron bread and the scallops. I also had the Soho lemonade with pomegranate seeds which was very refreshing. The staff were all very friendly and very patient with me whilst I was trying to practice my dodgy Czech. This is definitely a place for a special event as the price point can be quite high but would still highly recommend. A real experience!
SOHO restaurant & garden SOHO restaurant & garden SOHO restaurant & garden SOHO restaurant & garden SOHO restaurant & garden
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO