Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 198x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Šnyt Vysočany

Lahodné pivo a poctivá kuchyně – to je restaurace Šnyt ve Vysočanech v Praze, která vychází z originálního konceptu značkových restaurací. Jejich předností je jedinečné podávání českých piv, která jsou točena nejmodernější pivní technologií do přechlazených sklenic. Tento způsob čepování nechá vyniknout všem chutím a dodá pivu ten správný říz.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po předchozí návštěvě, kdy jsme byly s kamarádkou moc spokojené, rozhodly jsme se restauraci ŠNYT znovu navštívit a dát si zde nedělní oběd. Vybraly jsme si svíčkovou s karlovarským knedlíkem a můžu říct, že jsme ani nepromluvily, jak moc nám chutnalo. A to jsme upovídané ženské. Mohu jen doporučit. My zase rádi přijdeme. Jo a pivečko výborné a velký výběr. Ještě teď při psaní se mi sbíhají sliny.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva ve vysočanském Šnytu a zase se nám tam líbilo. Fajn prostředí, velmi dobře tu vaří, a mají zajímavý výběr piv lobkowiczké skupiny, to svoje si najde každý.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO