Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 130x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Šnyt Vysočany

Lahodné pivo a poctivá kuchyně – to je restaurace Šnyt ve Vysočanech v Praze, která vychází z originálního konceptu značkových restaurací. Jejich předností je jedinečné podávání českých piv, která jsou točena nejmodernější pivní technologií do přechlazených sklenic. Tento způsob čepování nechá vyniknout všem chutím a dodá pivu ten správný říz.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
V sobotu v pět už došel toaletní papír na dámách, trochu fail. Jinak moc pěkné prostředí, všude čisto, jednoduchý jídelní a nápojový lístek. Z jídla jsme měli guláš, nakládaný hermelín a vepřové maso na chleba. Všechno naprosto vynikající. V sedm jsme chtěli odejít, ale 3x jsme upomínali vrchního o účet, ale celých 15min se nedařilo. Rozhodně doporučuji.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi zajímavá alternativa k Potrefeným husám, Švejkům a Kolkovnám ... ale k dobré krmi si dát dva, tři šnyty excelentního piva, třeba chlumeckého Víta nebo Démona (za příznivou cenu šnytu) - to je bomba, kam se hrabou šnyty - podmíráky Plzně (za cenu půllitru), ve "vyhlášených" pivnicích!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající zelňačka, naprosto luxusní domácí chipsy! I kdyby jste sem šli jen kvůli těm chipsům, nebudete litovat! Telecí játra taky na výbornou, k tomu všemu dobrý výběr piva a nekuřácké prostředí ;)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO