Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající, strašně moc jsme si pochutnali. Obsluha byla zpočátku odměřenější, ale po chvilce to bylo v pohodě a pak už i usměvavá. Prostředí příjemné, jen jelikož máme malé dítě určitě by jsme uvítali alespoň menší dětský koutek. Krom nás tam bylo ještě další 4 děti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nekuřácká restaurace s dobrým pivem, příjemnou obsluhou a chutným jídlem o velkých porcích za příznivé ceny. Obsluha by mohla být o trošku iniciativnější a veselejší. Ve velkém prostoru restaurace je při větším počtu lidí poměrně rušno až hlučno. Voda s citrónem zdarma k jídlu by byla dle mého terno! Toalety byly čisté. Nicméně Šnyt řadím mezi oblíbené podniky, které navštívím určitě opakovaně. Více takovýchto restaurací. Doporučuji všem! Vhodné pro rodiny, byznys i páry.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc pěkná restaurace, čistý interiér, výzdoba v podobě pivních lahví. Obsluha příjemná, piva čepují z více pivovarů, šnyty mají super míru, takže určitě doporučuji.
Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkný a prostorný interiér restaurace. Na velikonoční pondělí měli ještě zelené pivo, tak jsme ji jej dali. Dále nabízí více druhů piv - Černá Hora, Lobkowitz, Ježek, což je super. Obsluha byla příjemná, na posezení u pivka doporučuji.
Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moje původní recenze stále platí :) "Moc pěkná a nekuřácká restaurace, stylizovana do dřevěného stylu. Moc dobré jídlo a pivo. Příjemná obsluha a velmi slušné ceny. Podnik stojí za to navštívit, rozhodně lepší než předchůdci ;-)"
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Moc pěkná a nekuřácká restaurace, stylizovana do dřevěného stylu. Moc dobré jídlo a pivo. Příjemná obsluha a velmi slušné ceny. Podnik stojí za to navštívit, rozhodně lepší než předchůdci ;-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO