Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno

Česká hospoda jinak. Jedná se o Original Premium PUB pivovaru Lobkowicz.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Pěkné prostředí, interiér hezký nový, nelíbilo se nám, že obsluha automaticky bez ptaní nosí piva, když vidí, že máme ve sklenici piva pod půlku. Mají na výběr více druhů piv, chtěli jsme je ochutnat a ne tímto stylem zůstat u jednoho druhu. Obsluhu jsme na to upozornili, ale moc se na to netvářili. Na konci nám ještě k tomu naúčtovali pivo navíc, bohužel to zkazilo celý dojem.
Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno Restaurace ŠNYT Pálavanka Brno
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající, strašně moc jsme si pochutnali. Obsluha byla zpočátku odměřenější, ale po chvilce to bylo v pohodě a pak už i usměvavá. Prostředí příjemné, jen jelikož máme malé dítě určitě by jsme uvítali alespoň menší dětský koutek. Krom nás tam bylo ještě další 4 děti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nekuřácká restaurace s dobrým pivem, příjemnou obsluhou a chutným jídlem o velkých porcích za příznivé ceny. Obsluha by mohla být o trošku iniciativnější a veselejší. Ve velkém prostoru restaurace je při větším počtu lidí poměrně rušno až hlučno. Voda s citrónem zdarma k jídlu by byla dle mého terno! Toalety byly čisté. Nicméně Šnyt řadím mezi oblíbené podniky, které navštívím určitě opakovaně. Více takovýchto restaurací. Doporučuji všem! Vhodné pro rodiny, byznys i páry.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO