Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Smíchovský pavilon

Přehled hodnocení
81% celkově
77% personál
79% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 4x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Dostal jsem potvrzenou rezervaci. Na místě visela cedule. ZAVŘENO Parádní komunikace se zákazníky. Co víc hodnotit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo jsme bohužel neochutnali, protože kuchyně byla zavřená, ale drinky byly velmi dobré a paprikové chipsy bohemians taky fajn. Obsluha byla průměrná a prostředí také.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva restaurace proběhla v pořádku - personál se o nás opravdu moc pěkně staral, jídlo bylo výborné - dala jsem si špagety a česnečku a obě jídla skvěle dochucená. S uplatněním voucheru také nebyl žádný problém, takže hodnotím velice kladně.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo je v restauraci velmi dobré, měli jsme z nabídky Festivalové menu burger, zvěřinový guláš, zvěřinové spaghetti bolognese. Porce jsou dost velké. Jen personál je trochu zmatený a občas se déle čeká.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je pomerne dobre dostupna z centra, navstevu jsme si s mamkou uzily a citily jsme se jak filmove hvezdy na festivalu, jidlo chutnalo a obsluha nam vysla se vsim vstric:-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace nemá vážnější problém a s návštěvou jsme byli spokojeni. Zejména interiér je velmi povedený, jídlo také chutnalo. Celkový dojem ale kazí detaily, které by stálo za to vychytat. Kromě ochotnějšího personálu by to chtělo k degustačnímu menu (jde spíše o standardní 5chodové menu než degustační) nedávat okoralou šumavu, ale jiné, kvalitnější pečivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace s malým parkovištěm. Vstřícný personál, hezké a klidné prostředí s velkou TV na sportovní přenosy. Jídlo bylo moc dobré, za přiměřený peníz. Doporučuji k návštěvě.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO