Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 34x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Smíchovský pavilon

Restaurace Smíchovský pavilon s tradicí již od roku 1886, vám nabízí výbornou českou a mezinárodní kuchyni. Kvalita a čerstvost surovin je u zde na prvním místě. V moderní nekuřácké restauraci na vás čeká příjemné prostředí a atmosféra vyhlášené karlovarské restaurace. 

K dispozici je sál pro 90 osob, salonek se zimní zahradou pro 50 osob a tématický salonek pro 20 osob pro menší společenské akce. V prostorách Smíchovského pavilonu je možnost pořádat svatby, hostiny, narozeniny, firemní večírky, soukromé prezentace a podobné akce. Dvě venkovní terasy vás rády přivítají v jarních a letních měsících. 

Nabízí zde výborná moravská i zahraniční vína, tradiční Smíchovské pivo a pivní speciály, kávu Nespresso a mnoho dalších zážitků.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kulajda jako od maminky. Jelení žebra jako hlavní chod byla výborná volba. Na terase je velmi příjemné posezení. Personál pozorný, jídlo chutné, ceny příznivé. Vhodné pro pracovní oběd. Parkování v těsné blízkosti, wifi připojení, klid na jednání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Chutné obědové menu. Výtečná fazolová polévka. Pozorná obsluha, příjemné prostředí. Pro pracovní oběd je to ideální volba. Počasí jako stvořené pro oběd na terase.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO