Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 20x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Smíchovský pavilon

Restaurace Smíchovský pavilon s tradicí již od roku 1886, vám nabízí výbornou českou a mezinárodní kuchyni. Kvalita a čerstvost surovin je u zde na prvním místě. V moderní nekuřácké restauraci na vás čeká příjemné prostředí a atmosféra vyhlášené karlovarské restaurace. 

K dispozici je sál pro 90 osob, salonek se zimní zahradou pro 50 osob a tématický salonek pro 20 osob pro menší společenské akce. V prostorách Smíchovského pavilonu je možnost pořádat svatby, hostiny, narozeniny, firemní večírky, soukromé prezentace a podobné akce. Dvě venkovní terasy vás rády přivítají v jarních a letních měsících. 

Nabízí zde výborná moravská i zahraniční vína, tradiční Smíchovské pivo a pivní speciály, kávu Nespresso a mnoho dalších zážitků.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obědové menu bylo chutné a rozmanité. Každý si musel vybrat. Pochutnal jsem si. Na závěr čerstvé jahody se šlehačkou. Obsluha velmi příjemná a pozorná. Doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pracovní oběd se zvrhl v ochutnávku valentýnského menu. Výborná kombinace jídel, od polévky až po dezert. Losos byl velmi hezky propečený, zákusek výborný. Restaurace plná lidí. Obsluha rychlá a příjemná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné večerní posezení. Restaurace poměrně plná, obsluha pozorná, znalá jídelního lístku. Opět nás nezklamal tatarák z jelena. Také výborná paštika jako předkrm. Odcházeli jsme spokojeni a dobře najezení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO