Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Smaltovna pub

Na místě, kde za první republiky byly vyráběny smaltované cedule pro Vás slavnostně 17.9.2010 otevřeli nový pub. Interiér je navržen jako ostrý střet moderní strohé leštěné podlahy s prvky starými. Spolupracují s malými pivovary, které vyrábí poctivá piva. Čepují z pivních tanků nepasterizované jedenáctistupňové pivo Rychtář za skvělou cenu 23,- za půllitr. Dále jsou na čepu vždy minimálně 2-3 speciály, které vybízejí k ochutnání. Pub je zařazen do akce www.cestapivnichznalcu.cz, v rámci které je možno ochutnat velmi zajímavá piva vařená v omezeném množství. V provozovně je možno sledovat sportovní přenosy a pořádat různé společenské akce. K pivu nabízí tradiční pivní pochoutky jako je domácí tlačenka a klobáska, nakládaný hermelín, pečená kolena apod. Dost bylo nedobrých europiv, přijďte ochutnat dobré a poctivé pivo!

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO