Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 355x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sluneční terasa T-Anker

Přehled hodnocení
83% celkově
79% personál
91% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 130x
4 163x
3 53x
2 7x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Mezi klady řadím výhled, rychlost vyřízení rezervace a celkem ucházející jídlo. Bohužel jsme našli mnohem více záporů: 1) ačkoli v potvrzení rezervace bylo, že se jedná o nekuřácký stůl (i s poznámkou, že má být na terase), všude byly popelníky a kouřilo se u stolů o sto šest 2) seděli jsme u stolu, na který velice nepříjemně svítilo sluníčko (u stolu byla těhotná, atopička a velmi světlý typ pleti). Požádali jsme, zda nemůžeme být přesazeni k vedlejšímu volnému stolu, který byl více ve stínu, ale to nám nebylo dovoleno. 3) velice pomalá obsluha (jídlo, pití, placení) 4) malý výběr nealko nápojů + ani v horkém počasí nedělají ledovou kávu Dlouho bych se rozmýšlela, zda jít znovu...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace T-Anker mi byla doporučena, sama jsem o ní neměla ponětí. V každém případě se jedná o krásné místo (především venkovní terasa je moc hezká) s velice milým personálem.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha byla velice milá a příjemná, jídlo moc dobré a výhled bezkonkurenční. Jen po večeři si nás obsluha pak 25 minut nevšimla, takže jsme zaplatili a odešli na kafe jinam.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
T-anker is a nice place for lunch or dinner during summer. The terrace has great views but if it's a hot day ask to be seated in a table with shadow. Food is good.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Excellent terrace to enjoy the sunset. Some of the best views in Prague, great beer (local and Belgium) and tasty food.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
In this restaurant, the staff is really nice unlike other restaurants in town. The menu offers varied dishes, all as appetizing as each other. The T-burger is very succulent. There is absolutely nothing to say about the price-quality ratio. On the contrary, the prices are reasonable and the quality is perfect. The setting of this restaurant is splendid and offers a panoramic view of the city.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO