Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 318x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sluneční terasa T-Anker

Pro všechny, kteří si rádi pochutnávají na skvělém jídle a pivě, je zde oáza klidu v centru Prahy, tam, kde výhled a vybrané speciality potěší vaše oko i chuťové pohárky. Představujeme vám projekt na jedinečném místě v centru Prahy, na střeše OD Kotva s naprosto ohromujícím výhledem na Staré Město pražské.

Každý týden mění pivní nabídku a pípa disponuje 9 nejlepšími českými i světovými speciály. Důkazem pivovarského umění je bezesporu pivovar Matuška, Permon, Two Tales a desítky dalších. Do umění vaření piva dávají majitelé kus sebe a proto je pivo naprosto vynikajícím a skvělým mokem vhodným ke každé příležitosti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Při dobrém počasí spojíte posezení u jídla a pití s krásnou vyhlídkou na starou část Prahy. Výhodné denní menu překvapivě i o víkendu, a za skvělou cenu parádní porce !!! K pití doporučený tmavý ležák také výborný. Obsluha pozorná, ochotná, rychlá, milá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO