Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 399x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sluneční terasa T-Anker

Pro všechny, kteří si rádi pochutnávají na skvělém jídle a pivě, je zde oáza klidu v centru Prahy, tam, kde výhled a vybrané speciality potěší vaše oko i chuťové pohárky. Představujeme vám projekt na jedinečném místě v centru Prahy, na střeše OD Kotva s naprosto ohromujícím výhledem na Staré Město pražské.

Každý týden mění pivní nabídku a pípa disponuje 9 nejlepšími českými i světovými speciály. Důkazem pivovarského umění je bezesporu pivovar Matuška, Permon, Two Tales a desítky dalších. Do umění vaření piva dávají majitelé kus sebe a proto je pivo naprosto vynikajícím a skvělým mokem vhodným ke každé příležitosti.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
View is magnificent but service is not good. We (with my parents and my 2 year old baby) were standing there for 3 minutes. I had to approached one of the waiters from the pool of them and was asked that I will be attended by another colleague. Waited for like more than 5 minutes and still didn't get any attention. Waiters walking by and doesn't look fully occupied. At last I didn't want to stand waiting to be seated. Approached another waiter and this time I was pointed to a seat. Waited for some time but didn't get the menu so I walked to grap one instead. I am not sure if the service was not good because I can't speak German. Food wise, burger was good.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO