Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Informace Slunečná kavárna

Slunečná kavárna je vyhledávanou destinací, oblíbenou zastávkou, cílovým místem, a nepostradatelnou osvěžovnou všem šumavským turistům, cykloobjevovatelům, poutníkům i místním štamgastům. Nabízí italskou kávu Illy. Zastavte se na absolutně nejlepší šumavské větrníky i další domácky a poctivě pečené dorty ovocné, čokoládové i smetanové, také luxusní mrkváč, pečenou čokoládu, či pohárky s čerstvým ovocem… Pordávají tu také marmelády z manufaktury tradičních chutí Blanky Milfaitové. Kuřáci mají k dispozici předzahrádku.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 3

To je tak, když navštívíš Slunečnou kavárnu v Srní, kde se stojí fronta až kamsi...a po půl hodině si to konečně vystojíš a zjístíš, že chceš ochutnat všechno...prostě úplně všechno. Ne, kecám nakonec to byl mrkváč a takový to rozkošný francouzský s krémem a džemem...a to teda bylo! ❤️ Jako i ten mrkváč...ale tamto jsem předtím ještě nikdy neměla. Tak to by už asi stačilo, tak jen určitě navštivte, když pojedete kolem... Akorát by mohli mít větší nabídku nápojů a hezčí prostředí, ale to jsou maličkosti...

  • Uživatelská fotka z Slunečná kavárna

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba