Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 23x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sleťák

Přehled hodnocení
83% celkově
88% personál
83% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 11x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Polední menu jako vždy skvělé. Mexická fazolová polévka i quesadilla byly výborné. Pochvalu si zaslouží i podávané čaje. A opět velmi chutná káva. Jen škoda, že přestali ke kávě dávat vlastní sušenky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Musím konstatovat, že jestli na Sleťáku něco umí, tak to jsou polévky. Dnešní zelná polévka z poledního menu byla prostě excelentní. Stejně tak i hovězí hamburger.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dnešní návštěva byla pohlazením pro chuťové buňky. Polední menu bylo vynikající, zejména bych vyzdvihl mexickou fazolovou polévku. Také nově nabízená káva Tonio Lamborgini potěší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásný restaurant s výborným jídlem a příjemným personálem. Vyber jídel je dostačující a rad se sem budu vracet. Velké plus je to, ze zde přijímají Restu vouchery.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem v restauraci již poněkolikáte a vždy se budu ráda vracet. Obsluha velmi milá a profesionální, jídlo výborné I jako polední menu. Prostředí je nekuřácké, takže velmi příjemné.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dá se říct, že stále ještě nově otevřená restaurace. Dobře řešená akustika, je slyšet vlastního slova. Jídlo průměr, měl jsem žebra, ale nebyla nijak zvlášť dobře ochucená a byla málo teplá. Panenka s kaší za jedna. Jinak příjemné prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, která je součástí Sport Hotelu Sletiště. Z jídel bych doporučil výbornou škvarkovou pomazánku, hamburger a pokud denní menu nabízí tak i zelňačku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc milý a ochotný personál. Steak s gratinovanými brambory celkem dobrý, maso fajn, ale jinak nás až tak nenadchl, čokoládový fondant byl ale naprosto dokonalý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velice příjemná, slečna, která se o nás starala byla velice milá a příjemná. Jídla (kuřecí stehenní plátek s placičkami z červené řepy vynikající, hamburgery také vynikající a víno Pinot Noir 2014 růžové, dlouho jsem neměla takhle dobré víno). Co bych jen vytkla, že byla popletená objednávka a jídla nám donesli na 3 fáze s delším čekáním. Ale omluvili se nám a my se tam určitě opět vrátíme :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Při rodinné večeři jsme měli štěstí na naprosto úžasnou slečnu servírku, která výběr jídla moc zpříjemnila :e) Hamburgerové dny, jsme s chutí vyzkoušeli a v novém moderním prostředí byly výborné ;-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO