Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sleťák

Restaurace Sleťák klade důraz na domácí výrobu z čerstvých a kvalitních surovin. V příjemném prostředí restaurace, které je laděno do svěžích pastelových barev doplněných o vkusné koláže nejvýznamnějších sportovců kladenské historie, si můžete vychutnat to nejlepší z moderní gastronomie i tradiční české kuchyně. Profesionální a vstřícný personál se pokaždé snaží, abyste zde strávili příjemnější chvíle a mohli si vychutnat to nejlepší nabídky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velice příjemná, slečna, která se o nás starala byla velice milá a příjemná. Jídla (kuřecí stehenní plátek s placičkami z červené řepy vynikající, hamburgery také vynikající a víno Pinot Noir 2014 růžové, dlouho jsem neměla takhle dobré víno). Co bych jen vytkla, že byla popletená objednávka a jídla nám donesli na 3 fáze s delším čekáním. Ale omluvili se nám a my se tam určitě opět vrátíme :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Při rodinné večeři jsme měli štěstí na naprosto úžasnou slečnu servírku, která výběr jídla moc zpříjemnila :e) Hamburgerové dny, jsme s chutí vyzkoušeli a v novém moderním prostředí byly výborné ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli už poněkolikáte a opět velká spokojenost. Jídlo bylo senzační, personal vstřícný, bez problemů s čímkoli. Velká spokojenost, určitě někdy zavítáme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO