Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sleťák

Restaurace Sleťák klade důraz na domácí výrobu z čerstvých a kvalitních surovin. V příjemném prostředí restaurace, které je laděno do svěžích pastelových barev doplněných o vkusné koláže nejvýznamnějších sportovců kladenské historie, si můžete vychutnat to nejlepší z moderní gastronomie i tradiční české kuchyně. Profesionální a vstřícný personál se pokaždé snaží, abyste zde strávili příjemnější chvíle a mohli si vychutnat to nejlepší nabídky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dá se říct, že stále ještě nově otevřená restaurace. Dobře řešená akustika, je slyšet vlastního slova. Jídlo průměr, měl jsem žebra, ale nebyla nijak zvlášť dobře ochucená a byla málo teplá. Panenka s kaší za jedna. Jinak příjemné prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, která je součástí Sport Hotelu Sletiště. Z jídel bych doporučil výbornou škvarkovou pomazánku, hamburger a pokud denní menu nabízí tak i zelňačku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc milý a ochotný personál. Steak s gratinovanými brambory celkem dobrý, maso fajn, ale jinak nás až tak nenadchl, čokoládový fondant byl ale naprosto dokonalý.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO