Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 23x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sleťák

Restaurace Sleťák klade důraz na domácí výrobu z čerstvých a kvalitních surovin. V příjemném prostředí restaurace, které je laděno do svěžích pastelových barev doplněných o vkusné koláže nejvýznamnějších sportovců kladenské historie, si můžete vychutnat to nejlepší z moderní gastronomie i tradiční české kuchyně. Profesionální a vstřícný personál se pokaždé snaží, abyste zde strávili příjemnější chvíle a mohli si vychutnat to nejlepší nabídky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Musím konstatovat, že jestli na Sleťáku něco umí, tak to jsou polévky. Dnešní zelná polévka z poledního menu byla prostě excelentní. Stejně tak i hovězí hamburger.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dnešní návštěva byla pohlazením pro chuťové buňky. Polední menu bylo vynikající, zejména bych vyzdvihl mexickou fazolovou polévku. Také nově nabízená káva Tonio Lamborgini potěší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásný restaurant s výborným jídlem a příjemným personálem. Vyber jídel je dostačující a rad se sem budu vracet. Velké plus je to, ze zde přijímají Restu vouchery.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO