Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Slavia Svitavy

Gastronomie v hotelu Slavia je o jednoduchosti a vyváženosti chutí, čistotě designu pokrmů a tradičních surovinách, zpracovaných za použití moderních technologií a pracovních postupů. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí s milou a ochotnou obsluhou,dobré jídlo.Vhodné pro rodinné oslavy nebo oslavy s přáteli.Celkový dojem výborný.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
I přesto, že restaurace nabízela svatomartinské menu, měli ho nedostatek. Museli jsme si vybrat i jídlo, které jsme nepreferovali. Jinak prostředí příjemné, jídlo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Personál milý, vstřícný, jídlo až na přesolené šťouchané brambory velmi dobré, dezert také dobrý. Co mi vadilo bylo, že nám po objednávce na stole ponechali polévkové lžíce, které nám tam "zavazely" až do odchodu. Prostory příjemné, uvítali jsme, že byly nekuřácké, sociální zařízení na dobré úrovni. Cena odpovídá prostorám a servisu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO