Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sladovna

Útulná pivovarská restaurace s citlivě provedeným interiérem má kapacitu 85 míst. V moderně vybavené kuchyni připravují z kvalitních a čerstvých surovin pestrou nabídku pokrmů podle vyzkoušených receptů české kuchyně. Na výběr jsou zde pochoutky k pivu, zvěřina, králičí maso, tradiční česká jídla připravená dle místních receptů i bezmasá jídla a saláty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná kuchyně. Chtěli jsme vyfotit koblížky ale nestihli jsme to Výborné pivo- určitě ochutnejte. Doporučujeme Třináctku - jak žitná tak Polotmavá je výborná
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je moc příjemná, nabídka jídel je široká tak akorát, že si vybere každý. Jídlo nám všem moc chutnalo a ani při plné obsazenosti restaurace jsme na něj nečekali dlouho. Obsluha byla milá.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO