Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Sladký časy

V době Korona viru otevřena pouze buchtárna na Střední ulici (vchod z Denisove).


 Sladký časy přijímají objednávky na všechny výrobky v pracovní dny mezi 7 a 13 hodinou, osobně nebo telefonicky v příslušné provozovně, buď v buchtárně na Střední ulici (vchod z Denisove) nebo ve Sladkých v prostorách Kampus Palace.  

V buchtárně se na Vás těšíme v pracovní dny od 7 do 16 hodin a v cukrárně v Kampus Palace v pracovní dny od 8 do 19 hodin a v sobotu/neděli/svátek od 9 do 18,30 hodin.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno