Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Sladké mámení

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervovali nám velký stůl pro 10 lidí, (i přesto, že jsme chtěli jen pro 4), ještěže tak, jelikož bylo narváno,takže hodně bylo už snězeno, a tím pádem malý výběr zákusků, ale samozřejmě dortíky byly opět vynikající, Šmoula dort pro děti nezklamal a Míša dort velmi chutný . Vždy se sem rádi vracíme.
Cukrárna Sladké mámení
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme zavítali na zákuset před návštěvou kina, což je jedna z velkých výhod této cukrarny, sídlí totiž hned vedle boskovského kina Panorama. Kiwi dortíky, malinový a red velvet všem jako vždy moc chutnaly.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stůl nám zapomněli rezervovat, ale naštěstí byly ještě poslední dva stoly pro čtyři volné, takže jsme si měli kam sednout. Stůl byl špinavý po předešlých hostech a ani po provedení objednávky se ho nikdo neobtěžoval utřít. Výběr ze zákusků nebyl už tak bohatý, ale snad se to dá v 16h v Pá tolerovat? Zato zákusky tu mají vynikající! Dekor cukrárny je dost různorodě namíchaný. Dodatek: o několik dní později zjišťuji, že chyba na mé straně ohledně rezervace, kterou jsem nevědomky, omylem zadala o hodinu později, než jsem chtěla.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Rezervace nebyla provedená, naštěstí byly poslední dva stoly pro čtyři volné, nebyly ale čisté a ani po provedení objednávky se nikdo neobtěžoval je utřít. Výběr zákusků už byl celkem slabý, ale stále dostatečně dobrý, chápu, že je pátek odpoledne. Zákusky vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi pěkná s hezkým prostředím a příjemnou atmosférou. Vyplatí se ochutnat domaci vafle, které jsou vynikajici. Navíc je jen pár metrů od autobusové zastávky.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO