Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 32x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Skog

SKØG Urban Hub je nový brněnský víceúčelový koncept, který vznikl fúzí kavárny, baru, pražírny a prostoru pro kulturní akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik je originální svým interiérem. Líbí se mi jednoduchý styl. Káva je zde vynikající. Oceňuji vegetariánská jídla, která jsou opravdu chutná a zde se mi podařilo si jídlo opravdu vychutnat. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Posezení ve Skog bylo jako vždy příjemné. Obsluha pozorná a příjemná, moc dobré víno, káva i limonády. Akorát bych v tomto počasí uvítala nějaký nealko drink ve stylu limonád, ale na teplý způsob. Jediné zklamání bylo, že v 8 večer už nebyla možnost dát si něco k jídlu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna má velice přátelskou atmosféru. Domácí limonády, které jsme ochutnali, byly výborné. K jídlu jsem si dal malou zelňačku, která byla ve vegetariánské variantě, což však nemění nic na tom, že byla velice dobrá. A i když se jednalo o malou porci, nebyla pro mě vůbec malá, ale k obědu tak akorát. Jediné negativum pro mě je pomalá obsluha. Doporučuji však vyzkoušet, v Brně patří tato kavárna k těm lepším.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO