Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Sklípek U Zlatého hroznu

Vinný sklípek U Zlatého hroznu nabízí příjemné posezení ve stylové vinárničce selského typu. Pohodovou atmosféru můžete vychutnat u skleničky kvalitního moravského vína, ke kterému doporučujeme valašské speciality (klobásy, tlačenka, moravské uzené, slanina, bůček.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Sklípek u Zlatého hroznu je místem, které ač se nachází uprostřed Prahy, vás dostane svou příjemnou atmosférou a výborným vínem (a vším dobrým k tomu) do pohodové nálady. Děkujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jsem celkem pravidelným návštěvníkem a vždycky spokojenost. Milá obsluha, příjemné jednoduché prostředí. Dobré jídlo i pití. Asi už celkem vyhlášený podnik, když i v týdnu je večer plno.
Vinárna Sklípek U Zlatého hroznu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná vinotéka kousek od Tyláku. SLušná nabídka vín z Moravy, k tomu tradiční dobroty v podobě pomazánek, sýrů, klobásek. Oddělené kuřácké a nekuřácké prostory, i když při větší návštěvě se počítám kouř potáhne.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO