Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sklípek Tesera

Sklípek Tesera Vám nabízí výběr italské pizzy, hotová jídla a rozsáhlou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů. Originální interiér sklípku Vám nabízí příjemné posezení pro pozdní oběd nebo rodinnou večeři, letní venkovní posezení nabízí příjemné chvilky Vám a zábavu Vašim dětem. Pro pořádání společenských a rodinných oslav, výročí, promocí nebo svateb je k dispozici oddělený salonek pro 28 osob a v případě uzavření celé restaurace až 50 osob. Prostory jsou vhodné také ke konání firemních akcí, večírků, rodinných i dětských oslav, pořádání školních srazů, svateb, pohřbů. Slavnostní menu Vám sestaví dle Vašeho přání. Dále Vám zde nabídnou WIFI internetové připojení, sportovní TV přenosy a příjemnou obsluhu.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO